Mama Değişimi

spooky

6 aylık dişi tekir kedimi bugüne kadar Royal Canin Kitten ile besledim. Yaptığım okumalarda içeriğinin hiç beğenilmediğini gördüm. Kendisinin kısırlaştırma operasyonu da yaklaşmakta içeriğinde gerçek et olan bir mamaya geçmelimiyim ? Acana ve Orijen'in mamalarının evden çıkmayan hareketsiz kedilerde idrar yollarında taşlaşma yaptığını da okudum sizce Royal Canin ile devam etmeli tüğleri ve sağlığı gayet iyi durumda?

1 CEVAP

İdrar yolları enfeksiyonlarına erkek kedilerde daha sık rastlanır, dişi kediniz için orijen ve acana kullanabilirsiniz, Ben 5 aylık Persian kedim için acana kullanıyorum yemek yedikten sonra evin içinde lazer ile 3-4 tur attırıyorum, kısırlaştırma sonrasında veterinerinden tavsiye alabilirsiniz, iyi formlar