Kısırlaştırma Sonrası

Realbadvroken

Erkek kedimi kisirlastirdim Bir kaç saat sonra 24 saat dolucak. Daha önce dişi olan kedimle aynı kum kabini kullanıyorlardı ama şuan yarası açık olduğu için endişelendim bir sakınca var mı aynı kabı kullanmalarında

2 CEVAP

Diğer kedinizde parazit yoksa ve kumu temiz ise bir sorun olacağını düşünmüyorum, kumu kontrol edip bir süre temiz tutmanızı öneririm, iyi formlar

cat_expert

Kabı temiz tutmanız yeterli olur aynı kabı kullanmalarında sakınca olmaz.