Sahiplendiremiyorum :(

septikbaykus

Arkadaşlar daha önceki konulardan hatırlayacaksınız . Bir türlü bebekleri sahiplendiremedim ben kimse ilgilenmiyo :(

29 CEVAP

Gul36

İstanbul'da birkaç tanıdığım var ama onlar da hayvansever değil. Yine de bir şeyler deneyeceğim. İnşallah cabucak yuva bulunur bebişlere.

septikbaykus

Vallahi çok iyi olur. çok duacı olurum

septikbaykus

1 tanesi sahiplendirildi vallahi çok zor oldu üzüldüm ama hayatı kurtuldu :(

septikbaykus

İstanbul

septikbaykus

@mischka en son şuan sağol solum pisi diye bi grupta açtım ama üyemisin oraya ?

deniz_berkan

e senden ilan bekledik yapmadın ???

septikbaykus

@mischka ve @deniz.

Sizce sahiplendirme zamanı geldimi. Anneleri üzülmezmi ya şimdiden bi garip oldum ben vallahi . Utanmasam gözüm dolucak

septikbaykus

1 kere çiftleştiler galiba. Sonra döve döve yolladım erkekleri

septikbaykus

Benimkiler yeterince büyükmüdür ki ? yani sahiplendirilcek yaşa gelmişmidir.

Mischka yı bulduğunuzda belkide annesi ölmüştü öyle düşünün yoksa bırakmayacaktı belkide. Bizimki sürekli yanlarında ve sürekli kolaçan ediyo

septikbaykus

Anne sürekli yanlarında hatta gece onlarla bile yatıyoda emzirip emzirmediğini tam anlayamıyorum

septikbaykus

1 Gün gitmişti ama şerefsiz erkek kediler yüzünden . Geçen kasanın içinde beraber yatarken gördüm sanki hala emiyo gibilerdi ama

Gul36

Çok üzüldüm hala sahiplenen birilerinin çıkmamasına. Çok da tatlılar maşallah.
Farklı şehirlerdeyiz ama buradan yapabileceğim bir şey var mı acaba?

Bu arada siz kendi evinize alamıyorsunuz sanırım , değil mi? Çok bağlandım da diyorsunuz.

septikbaykus

5 yavru 1 anne. hangi birini alıyım mümkün değil sığmazlar evet. Birde annem kesinlikle hayır diyo kavga ederiz vallahi sonra anne katili olmıyım.

Ben hepsini sahiplendirmiycem zaten ilk planda 1 tanesini ben büyütmeyi düşünüyorum :) gerçekden bağlandım üzülmeye bile başladım şimdiden. Ama annem asla olmaz tüy oluyo diyo

septikbaykus

Varsa tanıdıklarınıza yayarmısınız ?