Sahiplendiremiyorum :(

septikbaykus

Arkadaşlar daha önceki konulardan hatırlayacaksınız . Bir türlü bebekleri sahiplendiremedim ben kimse ilgilenmiyo :(

29 CEVAP

septikbaykus

Çünkü arkadaşlar süs eşyası alıyor . Ayrıca ek olarak cins kedi ile instagrama fotoğraf atınca daha çok beğeni kazanan kadınlarımız var tekir kediyi tabiki istemezler

Kedimekim

Tekir kedileri sahiplendirmek zor oluyor. Niyeyse ilk tercih hep cins kedilerden yana oluyor. Umarim bilincli birileri cikar

deniz_berkan

Sütten kesildiyseler sıkıntı olmaz sahiplendirmek için dediğim gibi anne zaten terkedecek yani bakmamaya baslayacak yavrularda gidecek baska yerlere

Mischka

Petlebide ilan açtıysanız ben de paylașayım ilanlarınızı benim kızların hesaptan, daha çabuk yayılmasına yardımcı olalım.

Mischka

https://www.instagram.com/p/Bi1YVovFSQ1/

Ben bu șekilde paylaștım, isteyenler instagram üzerinden bu iletiyi yaymaya yardımcı olabilirler, umarım güzel yuvalar bulunur yavrulara.

Cathorn

nerede yaşıyorsunuz?

Mischka

Hayır üye değilim fakat ben buldum petlebideki ilanınızı, ekran resimlerini aldım, șimdi instagramda paylașacağım.

septikbaykus

@deniz_berkan @mischka

https://www.facebook.com/groups/petlebi/permalink/1823017734387166/

bu petlebide 9 mayısda açtığım konu

septikbaykus

@deniz açtım ama konumu kaldırdılar ulaşamadım size.

Buda Sağım Solum pisi isimli grup da açtığım konu

https://www.facebook.com/groups/1460544767500217/permalink/2220967991457887/

deniz_berkan

tamam eve gecince paylaşımda bulunacagım , gittimi erkek kediler ?

deniz_berkan

büyümüşler zaten yakın bir zaman kendileri saga sola gitmeye başlayacak anneleride bırakır yakın zamanda 3 aylıktan fazlalar gördüğüm kadarıyla ..

septikbaykus

Zaten yavaştan çıkıyolar yola. Yola çıkıp büyük kediye dayılanıyo bide bıcırık boyuyla :D

Anne üzülmezmi diyosun. Birde bende çok bağlandım ya ne yapıcam şimdi

Mischka

Biz mischkayı shaiplendiğimizde 4 aylıktı, fakat öyle cılızdı ki, hatta o hali toparlamıș kilo almıș haliydi, anne sanırım onu 2buçuk 3 aylık kadarken bırakmıș, bakımını üstlenen aile onu aldığında çok çok zayıfmıș, bir aya yakın bakmıșlar sonra bize sahiplendirdiler. Bakılmıș hali bile minnacık ve çelimsizdi :) șimdi mașallahı var ama hala minyon. Sizin yavrulara da mașallah, gayet iyi görünüyorlar, bence güvenebileceğiniz bir aile bulduğunuzda tereddüt etmeyin sahiplendirmekte.

Mischka

Yok Mischka'nın annesi daha yeni öldü 2 ay olmadı. Yeniden kızgınlığa girip bırakmıș onu. Sahiplendiğimiz aileden aldık haberini tekrar gebe yavrulardan birini alırsınız 2.kedi olarak demișlerdi o zaman Kiara yoktu. Ama malesef doğumunda hem yavrular hem anne hayatını kaybetmiș. Yavruların sahiplenilmesi için 2buçuk 3 ay en erken, olabilir diye biliyorum. Sizin anne ne durumda șuan? Yavruların yanında mı, emziriyor mu yoksa bıraktı mı?

Gul36

Ah anneler ah... Diyecek bir şey bulamıyorum. Ben benimkini 1 tane için zor ikna ettim. Halinizi anlayabiliyorum.
İnşallah bir an önce gönül rahatlığıyla verebileceğiniz birileri çıkar.