Kızım Tuvalete Girip İdrarını Dışarı Yapıyor

Slhttin_

Merhaba arkadaşlar kızım 2.5 yaşında evde 4 kedi besliyorum 3 tane de tuvalet var 2 si açık biri kapalı bu kızım tuvalet için kum kabına giriyor kabin ortasına değil de ön tarafında duruyor ve direk idrarını dışarı yapıyor bazen dışarı değilde kabın ön tarafında dibine yapıyor hep ama kakası için tuvaletin ortasına gidip yapıyor umarım anlatabilmişimdir bu neyden kaynaklanıyor olabilir son 1 aydır böyle tuvaletlerde büyük boy kızım britsh shorthair

2 CEVAP

Minminik

kapalı tuvalet mi? boyu sığmıyordur, kontrol edin biraz kafasını eğiyorsa sığmıyordur, eğer ki açıksa tuvaleti daha büyük boy almak gerekir. büyük boy demişsiniz ama her markanın büyük boyu farklı, ben elimde metre ile ölçerek aldım kabı
kumu temiz mi birde

Slhttin_

Kapalı tuvalete boyu yetiyor kafasını eğmiyor hiç boy ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü oğlum kızımdan daha iri ve daha büyük onda öyle bir problem yok kapalı tuvalete boyu yetmese bile açık tuvalette ileri gitse problem olmayacak ama tuvaletin agızinda duruyor buda popsunun havada olmasını sağlıyor böyle olunca da pat diye dışarı idrarını yapıyor ya bilemedim niye böyle