Leucocell Aşısı

Melek12316

Merhabalar. Veteriner den msj geldi bugün. Leucocell aşısı nedir. Bilen varsa biri söyleyebilir mi? Aşının önemi nedir

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Lösemi aşısı yani. Kedilerin, yıllık tekrarlanan rutin aşılarından biridir, lösemi hastalığına karşı korur. Çoğu insan bu aşıyı önemsiz görüp yaptırmasa da ben hiçbir hastalık için risk alınmaması taraftarıyım ve kedilerimin tüm aşılarını eksiksiz yaptırıyorum. Siz de hekiminizden de bir görüş alın yine de.

Bol patili günler dilerim. :)