Kedim Kayıp

Svacxznxnx

kedim daha önce de kayboldu 15 gün sonra bulmuştum şimdi yine kayıp evin içinde heryere baktım bulamadım annem sabah oda havalansın diye balkonun camını açmış ordan kaçtığını düşünüyorum aşağıya inip baktım daha önceki kaçtığı yere falan baktım bulamadım ne yapacağım

2 CEVAP

Svacxznxnx

inşAllah bulabilirim sağolun

tommyse

eğer evde baktığınız kedi bahçe-ev rotasyonu ile bakmıyorsanız bahçenize kedi filesi yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. hele ki eviniz yüksek katlardaysa...

bu durumda yapabilecek en iyi şey ilan asmak ve sosyal medyadan yardım alarak fotoğrafını paylaşıp kayıp ilanı açabilirsiniz.

balkonunuza kedi mamasını koyabilirsiniz çünkü evden kaçıp eve geri dönmeyi biliyor anlaşılan... bu gibi durumlarda beklemekten başka bir şey aklıma gelmiyor kedim defalarca kez çatıya kaçıp çatıdan da karşı binanın üstüne çıkmış bir kedi önlemini sıkı almazsanız bir daha geri de dönmeyebilir. sizin gibi bi başka hayvansever kedinizi besler ve artık oraya alışmış olur... sıkıntılı bir durum bir daha gelirse evinize ki şanslısınız demek kesinlikle önlem alın. inşAllah gelir yavrucak 🤍✨