Kedim Çok Korktu

Lucky16

Merhaba öncelikle iyi akşamlar dilerim.3 aylık British Shorthair cinsi kedim lucky oyun oynadığı esnada masada ters duran sandalyeyle oynarken bir anda sandalye üstüne düştü allahtan çok az şiddetle düştü fakat kedim aşırı korkup sekerek bir yere saklandı ve giderkende her yere eşedi Şuan çok sakin ve sessizleşti ne yapmamız gerekir ?

6 CEVAP

Lucky16

Şuan sadece uyumak istiyor kaldırmaya çalışsakta kalkmıyormuş yapmalıyız acil yardımcı olacak var mıdır

Lucky16

Şuan sadece uyumak istiyor kaldırmaya çalışsakta kalkmıyormuş yapmalıyız acil yardımcı olacak var mıdır

giizeeem

sağlığında bir problem olmadığından eminseniz ödül maması verebilirsiniz

Emirrckr

Ödül maması/yaş mamalarla çıkarmaya çalışın,
Eğer bir problem olmadığından eminseniz korktuğu için saklanıyor fakat problem varsa veteriner acilen gerekebilir.
Bu arada çiş kaçırması da çok korktuğundan kaynaklı.

Petitoss

Merhaba. Eğer fiziksel bir sorun olmadığından eminseniz biraz zaman tanıyarak üstüne gitmeyin. Kendini güvende hissettikten sonra yanınıza gelecektir. Sevdiği oyuncaklar ve mamalarla hazır olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Lucky16

Fiziksel bir sıkıntısı olduğunu nasıl anlayabilirim sürekli uyuyor Şuan ama ödül maması falan verdim yedi fakat uyuyor hep