Kedime Mama Önerir Misin

YASINST

Kedim (sokağa atılmıştı) 8 aylık ilk 6 ay whiskas vermişler 2 ay trendline yedi şimdi bestpet almıştım ama yorumları iyi değil çok yüksek bütçem yok atama beklediğim için orta segment hangi mamayı önerirsiniz

7 CEVAP

Busraaadgn

Petline orta segment içeriği temiz kaliteli bir mamadır Veteriner tavsiyesi üzerine kullanıyorum

kayaburcu

Lavital öneririm bende hem bütçemden hem de içerik olarak iyi olmasını istediğimden kullanıyorum kedime

lodoss

bütçen ne bilmiyorum ama hills öneririm

GzdeAkbuz

Appetite,kitty life, ,scafiyy,Challenge, obivan, animal world, pronature, dr. Sacchi, vancat, pro choice, happy cat, my food. Hatta git a 101e 1 kg Challenge markası kedi mamalari geldi geçenlerde 15kg getirdiler o kalmamıştır herhalde neyse o mamayı al dün yani 30 kasimda getirdiler. Ödül mamaları falanda geldi kiwi markası.

Svacxznxnx

felicia hills dr clauders sanabelle gibi markalara bakabilirsiniz

tommyse

en uygun ve içeriğinde gerçek et bulundurduğu için şu aralar golosi gözüme çarpıyor. onun dılında eğer bütçeniz nd,bozita gibi mamalara yetmiyorsa nutri feline, sanabelle ve brit care öneririm eğer onlarıda alamayacaksanız golosi, pro plan, opti meal diyebilirim

AryaveDobby

Kısırlaştıysa bir bakabilirsiniz. https://petdoktoru.com/kedi-mama-kiyaslama/
İçindeki etler ne kadar gerçekten et ondan da emin olamıyoruz tabi