Kedimde İdrarından Sonra Pembe Sıvı Oluyor

gamzekk

Merhaba kedim idrarını yaptıktan sonra tüylerine hafif pembe renkte bir sıvı bulaşıyor internetten araştırdım idrar yolu enfeksiyonu belirtileri yok çişini yapmasında da bir sıkıntı yok acaba bu sıvı ne olabilir

4 CEVAP

tommyse

veterinere görürün onun öncesinde kedinizin idrarına bakın. idrarda kan olma riski olabilir.

aslihan_e

Belirti olmayabiliyor ki

UmitAL

Merhaba,
Fotoğraftan çok bir şey anlayamadım ve önceden de karşılaşmadım ama sadece bir tahmin yürütüyorum. Kendim de karşılaşsaydım ilk bu tahminin gerçekliğini incelerdim:
"Kumuna baktınız mı? Kumunda renkli tanecikler var mı?"

gamzekk

Kumu renksiz idrarına da baktım kan yok kızgınlıktan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum veterineri de aradım böyle tahmin yürüttü yine de bir götürücem