9 Kg Kedi Mama Önerisi

Butterfly88

Anket

Sanabelle yag oranı %9,5 olanı al
(5 oy)
Exclusion yağ oranı %12 olani al
(0 oy)
Toplam (5 oy)

Merhaba 2 yaşında 9 kilo kedim var. Orman kedisi kırması büyük bir kedi kendini temizleyemeyecek kadar kilolu degil. Kilo verdirmeye calisiyorum. En son 10 kg Sanabelle diet mama kullanmıştım, yag orani 9,5du. Simdi Exclusion almayı düşünüyorum ama yag orani %12. Sizce hangisini almaliyim

2 CEVAP

Butterfly88

Bu arada Sanabelle in 10 kgı petlebide yok baska yerlerde ortalama 1500 tl. Exclusion 12 kgı petlebide 1600 tl.

tommyse

sanabelle'yi tercih ederim içerik ve kalite bakımından daha iyi