Kaliteli Mama Önerisi

mehtapkaplan

Merhaba dostlar.

Sizin ve veterinerimin önerisiyle Virbac kısır mama aldım kedime. Aylardır kullanıyorum fakat kedim son birkaç haftadır mamayı çok az yiyor nerdeyse aç kalıyor. Mama değiştirmeyi düşünüyorum hangi mamayı önerirsiniz?

Kısır, 4.5 kilo ve 1.5 yaşında kedim. Daha önce Acana pasifica kullandık

15 CEVAP

Emirrckr

@Dorve85;Acana,Virbac’ın üzerindedir,fakat ikiside iyi mama bence tercihi kediniz yapsın :))

Dorve85

Biz de bir virbac kullanıyorduk son pakette Acanaya geçtik kaka kokusu çok azaldı özellikle. Bugün veterinerimize de söyledik güzel mama ama virbac biraz daha iyi dedi ben de kararsızım

Casperbeyy

Nature's vairety geçtik biz ,şimdilik memnunuz tüy dökümü de azaldı

tengrist

Hatırladığım kadarıyla daha önce N&D kullanıp memnun kalmamıştınız. Acana’dan devam edin siz bence, çünkü bundan sonrası alt segmentlere inmek olur.

duman2707

bütçeniz yeterse orijen tavsiye ederim ama tabi acana da içerik olarak gayet güzel

KravatliKedi

Bütçe sıkıntımız yok biz acana kullanıyorduk hatta orijen deneyelim dedik veterinerimiz ikisinide önermedi hills yada nd kullanalım dedi. marka çok iyi kaliteli onda hem fikiriz ancak böbreklerini yorar çok yüklenme dedi geçiş yap dedi şuan nd kullanıyoruz memnunuz

Anonymus683514

Acana, orijen, meta, nature's variety. Bütçe yazmamışsınız

Anonymus683514

Meta değil mera olacak

mehtapkaplan

Kalite olarak Acana daha iyi ama bizim çocuklar çok hareket etmiyor enerji yakamıyorlar o yüzden Acana önermiyorlar

Cemalchief

Virbac acana yakin kaliteli mamalar, 3,4 mama ile birlikte tum dunyada zirvede olan mamalar aslinda benim kedimde aksine virbac seviyor, acaba yas mama veriyorsaniz dis eti problemi vs olabilir mi benim kedim o nedenle az yiyordu

mehtapkaplan

Yaş mamayı haftada 1 veriyorum

mehtapkaplan

Teşekkür ederim dostlar

Ben acana kitten kullanıyorum, veterinerim ısrarla virbac önerdi kendisi onu satıyor ondan mı bilmiyorum acana’nin içeriğine baktığımızda şampiyonalar ligi gibi ama bilemiyorum formlarda da çok fazla bilgi yok virbac hakkında geçsem mi geçmesem mi bilemiyorum.

mehtapkaplan

İnternetteki fenomen isimlerin çoğu Advance hindili kısır mama kullanıyor sizce nasıl?

mehtapkaplan

Bütçe açısından bi sıkıntı yok içeriği temiz olsun da ben kendimden kısıp çocuğuma veriyorum en iyisini ama her iyi mamada yaramıyor yada kimini sevmiyor