Kedim Küçük Streç Film Yuttu, Yardım Edin

huan

Dostlar evde kedi beslemeye izin verilmediğini bahçemizde besliyorum. Daha demin yemek vermek için aşağı indim. Et vardı, ben de tabak götürmeyeyim zıplıyorlar diye şöyle az bi miktar streç filme sardım. Mamaları döktüm onlar mama yerken streç filmden eti yavaş yavaş koydum. Neyse bizimkiler durur mu hayır, elimdeki streç filme saldırıyorlar, poşet vardı cebimde streç filmi yuvarlak yapıp poşetin içine koyup önlerine attım, düşünemedim tabii... streç film yok, yemişler. 2 kediden biri yedi ama hangisi bilmiyorum ve çok korkuyorum. Bu yaşadığım yerde de veteriner yok diyebilirim. Ben ne yapacağım.. çok korkuyorum

2 CEVAP

huan

lütfen bakıp geçmeyin yardımcı olun... çok korkuyorum

Kedilerinizi 24 saat gözlemlemenizi öneririm kusup çıkarabilirler