Dış Parazit Damlası Ense Tüylerini Döktü

bademish

Arkadaşlar merhaba. Çarşamba günü yani 3 gün önce dış parazit damlası yapıldı kedime. Ensesine sürüldü aynı gün kaşıntı vardı normal karşıladım fakat üç gündür sürekli kaşınıyor ve çok huzursuz kedim. Bugün de oradaki tüylerin döküldüğünü fark ettim. Diğer kedime de aynı işlem yapıldı fakat onda tüy dökülmesi olmadı. O da yine 3. günde kaşınıyor ve huzursuz. Bu durum normal midir?

1 CEVAP

tommyse

ense damlasına alerjisi olabilir bir başka veterinere götürere dökülen bölgede ne gibi sıkıntı var öğrenilmeli... kellik, mantar ya da ense damlasından ötürü sıkıntı ne olduğu anlaşılacaktır.
başka veterinere götürmek her daim daha sağlıklı karar olacaktır