Sandy Kedi Kumu Bozuldu?

tommyse

şu an da vancat kullanıp şikayeti olan var mı? var sa nedir?

sandy kedi kumunda sıkıntılar olduğunu görüyorum özellikle aldığım son paket performansının baya aşağısında çıktı bunun için çok üzgünüm çünkü hem tozsuz ve topaklanması mükemmel bir kumdu. çevremizde genellikle vancat, sailor gatto, ro cat, pro line ve sandy satılıyor... bende önceden kullandığım için yine vancat'e şans vermek istedim.

toz var ama koku ve topaklanma olarak biraz zamana ihtiyacım var...

9 CEVAP

somnium

merhaba. eğer ''g-e-t-i-r'' uygulaması üzerinden sipariş verme imkanınız olursa lindo cat öneririm, pembe olanından. kedimin de kokuya karşı hassasiyeti var, tozlu kumlarda çok hapşırıyor. ama lindo bayağı iyi geldi.

Mini2019

Evet sandy’nin bir paketi diğerini tutmuyor

CakilYavrukus

Proline extra öneririm biraz bol kumda mükemmel performans

HaydutveNazli

Vancat cok tozutmustu ben memnun kalmamistin

mehtapkaplan

Vancat bence çok iyi bi kum. Ben memnunum

Mini2019

Evet sandy’nin bir paketi diğerini tutmuyor

spooky

Epeydir Van cat aktif karbonlu kullanıyorum koku nerdeyse 0 ama baya tozuyor.

Anonymus683514

Sandy uzun süredir kullanıyorum 4 5 aydır ben de hiç memnun değilim

tommyse

vancat te baya toz var bu paket bitince değiştiricem. topaklanmasına lafım yok ve kokudan yana da ama aşırı toz