Egzama Alerji

gulogoncu

Arkadaşlar köpeğim daha önce alerji olmuştu şampuandan kaynaklı kaliteli bir şampuan aldım ve alerjisi geçti şimdi ondan kaynaklı olabilir mi yoksa bu egzama mıdır daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

6 CEVAP

gulogoncu

Tester mama kullandim ondan kaynakli alerji olabilir mi yoksa egzamami

gulogoncu

Tester mama kullandim ondan kaynakli alerji olabilir mi yoksa egzamami

gulogoncu

Tester mama kullandim ondan kaynakli alerji olabilir mi yoksa egzamami

gulogoncu

Tester mama kullandim ondan kaynakli alerji olabilir mi yoksa egzamami

gulogoncu

Tester mama kullandim ondan kaynakli alerji olabilir mi yoksa egzamami

gulogoncu

Tester mama kullandim ondan kaynakli alerji olabilir mi yoksa egzamami

Mini2019

Mikroskopta bakılırsa daha gerçekçi bir cevap verilebilir..