Maltı Yaş Mamaya Karıştırırsam Sorun Olur Mu

Berfin33

Merhaba kedimin parazit hapını ve multivitamini yaş mamaya karıştırıp yediriyorum diğer türlü binlerce malt aldım ama asla yemiyor yaş mama ile kandırabiliyorum bir sorun olur mu

6 CEVAP

CakilYavrukus

Sorun olmaz da gimcati denediniz mi

Pamres

Sorun olmaz diye düşünüyorum. Gimcat kutusunda mamaya karıştırılabilir anlamına gelen işaret var. Bu her marka için aynıdır diye düşünüyorum

Berfin33

Evet denedim ama onu da yemedi

tommyse

eğer hiçbir türlü veremiyorsanız bir şekilde 2-3 kişi yardımıyla kediye direkt vermeniz gerek... benim oğlum inatçı değildi ama üriner hapını kendim zor zahmet hızlı anlık olara dilinin arkasına kadar koyuyorum başka türlü olmuyor çünkü...

Berfin33

Yaş mamasına ezip karıştırınca yiyor ama ne kadar faydalı olur bilemedim🙁

Berfin33

Yaş mamasına ezip karıştırınca yiyor ama ne kadar faydalı olur bilemedim🙁