Kedim Uyurken Ses Çıkarıyor

Cansuaslan22

2 buçuk aylık yavru kedim uyurken bazen ıslık sesi gibi ses çıkarıyor normal mi bir sorun mu var yoksa

1 CEVAP

Rikeha

Açıkçası emin değilim ama küveze alındığını söylemiştiniz akciğerleri tam gelişmemiş olabilir. Bazı kedilerde burnun basık olması ve burun deliklerinin küçük olması nefes almayı zorlaştırabiliyor bunun için ameliyat olması gerekir. Burnu tıkanmış veya içine bir şey kaçmış olabilir. Önemsiz bir sebep de olabilir. Bir çok sebebi olabilir çok sık tekrar ediyorsa veterinere danışın lütfen