Kanli İshal

Iremtoral

Merhaba ,
Köpeğim 6 yaşında maltese erkek
Bir yıl önce dışarıda kemik parçası yedikten hemen sonra kanlı dışkılama ya başladığı için veterinere götürdüm tedavi oldu
Sonrasında düzeldi gibi oldu ama ondan sonraki zamanda ayda bir kanlı ishal yapıyor ardından karın gurultusu başlıyor ve iştahsızlık
Vet. Önce parazite baktık negatif çıktı sonucu şimdi de mide için özel mamaya geçmek istedi deneme yanılma yöntemiyle hastalığını bulmaya çalışıyor yani
Başka bu tür bir durum yaşayan var mı köpeğiyle, sizce ne olabilir

1 CEVAP

Rikeha

Önerim başka bir veteriner bulmanız kemik parçası iç organlarında hasara yol açmış olabilir röntken ile organların durumuna bakıldı mı