Ağız Kokusu İçin Sprey

Fttmgll

arkadaşlar kedim dişlerini değiştiriyor ağız kokusu olmaya başladı veteriner bir sprey verdi fakat asla ağzına sıkmama izin vermiyor .suyuna koysam etkili olur mu acaba lütfen cevap verir misiniz.veya ağız kokusu olan kedilireinize neler yapıyorsunuz

1 CEVAP

Rikeha

Şahsen ağız kokusu sağlık sorunu belirtisi değilse ve sorun oluşturmuyorsa bir şey kullanmıyorum kokusu beni rahatsız etmiyor vermek istiyorsanızda kafasının arkasından tutup bir parmağınızla ağzın yan tarafına hafif bastırın ağzını açınca sıkabilirsiniz