Kedimin Memesi Koptu

Slhttin_

Başlığı doğru mu yazdım emin değilim fotoğraftada göreceksiniz sabah kedimi tararken ön ayaklarının olduğu yerde takılma oldu tarakta bakayım dedim derinin altında misket gibi bişey vardı hafif sıkayim dedim pat diye bu fotoğraf taki çıktı sanırım bu çıkan şey meme şimdi kedimin 2 memesi yokmu oldu acaba🙄 biri bu konuda beni aydınlatabilir mi

3 CEVAP

tengrist

Yani ben bu görselden kimsenin anlayıp yardımcı olabileceğini düşünmüyorum eğer bilirkişi değil ise. Bence en azından fotoğrafını bir veterinere gösterip durum hakkında genel bir bilgi alın çünkü ciddi bir problem gibi gözüküyor

KravatliKedi

meme yerinde duruyor kopan şeyler sanki memede akıntı olmuş ve zamanla topaklanma yapmış gibi yani bir tür iltihap gibi. geçici olarak crystalin gibi bir spreyle silin ancak veterinere götürmenizde fayda var

Slhttin_

Yardımcı olabilecek biri yokmu acaba?