Kedim Hasta Mı ?

Lokumkus

Arkadaşlar kedim 4.5 aylık 1.5 aydır benimle ve geldiği günden beri çok iştahlı. Mama sesini duyunca koşar, sofraya atlar yemek yemek için, dün akşamdan beri mamasını zorla yediriyorum. Normalde mama kabında maximum 5 dk duran maması sabah kabında duruyodu, bir önceki gün purina one yaş mama yedirmiştim onu da çok iştahla yedi, üstüne 2 öğünü de çok iştahlı yedi, ama akşamdan beri yemek yemiyon 3-4 saatte bu kadar ani neden kesilir iştahı hasta mı acaba :((

1 CEVAP

tommyse

şu an da kullandığınız mama nedir? somon yağı edinebilirsiniz iştah açıcıdır.