Acil Lütfen Fikrinize İhtiyacım Var

Tekilaa

Kedim 4 kez idrar yapıyor erkek kedi için normal mi yoksa bir sorun var mı

1 CEVAP

tommyse

kedinizin aktivitesine, mamasına, genlerine kadar değişecek bir soru...

kedilerin kilosu başına 50 ml su düşüyor yaş mama yiyorsa daha az su içecektir.

• kedinizde anormallik seziyorsanız sürekli tuvalete gitme, uzun süreler kumda kalma, ağrılı/acılı miyavlama, evin içindeyken çiş pozisyonu alma vibi durumlar varsa acil 🚨 veteriner hekime götürülmeli.