Aşı Yaptırmadım Sıkıntı Olurmu ?

Beceren27

İyi Günler 2,5 aylık Dişi Golden'ım Var Bir Türlü Aşı Yaptırmaya Vakit Bulamadım Çalışıyorum Sorun Parasından değilde Bir Sıkıntı olurmu ?

9 CEVAP

ayca

aşılar ne kadar gecikirse hastalanma riski artar o yüzden biran evvel yaptırmanızı tavsiye ederim

handecirak

nasıl bebekler doğduğunda onu koruyabilecek aşılar yaptırılıyorsa hayvanlarda bunu hak ediyor. hastalıklardan ve parazitlerden korunmak için aşı şart çok uzun sürmüyor 5 dakikalık bir işlem

acarabi

Yani bu sorununuzu burada dile getirmeniz bile ne kadar yanlış. Sıkıntı gerekli aşıları gerekli zamanda yaptırmamanızdan olacaktır, o sıkıntıyı da kızınız hastalık kaptığı zaman anlarsınız. İnşallah bu yazılanları okuyana kadar takvimine uygun aşıları yaptırmışsınızdır. Şimdiden kızınızla sağlıklı günler diler, işinin uzmanı bir veterinerle çalışmanızı da bu vesileyle şiddetle tavsiye ederim.

izzy

Kanlı ishal kuduz ve karma şart yakalanır sa mazallah kızımızı kurtaramazsiniz

Foxsnow

çok parazit var bir hastalık kapa bilir.

Juju

En kisa surede yaptirmaniz sadece kopeginizi degil sizi sagliginiz acisindanda onemli.. Yavru kopeklerde genclik hastaligi daha cok goruldugu icin bir an once yaptirirsaniz onlem almis olursunuz..

köpeğiniz ölümcül bebek hastalığına yakalanmadan önce mutlaka yaptırmalısınız

kanlı ishal hastalığına yakalanabilir en kısa zamanda aşısını yaptırmalısınız

hemen yap yoksa kuduz olabilirsin ve bu hastalığa yakalanma