Kedim 3 Gündür Yemek Yemiyor Ve Halsiz Acil !!!!!!

Adnankara

öncelikle merhaba bu soruyu görenler acil cevaplayabilir mi? Sokakta buldum kediyi ve 1 yıldır besliyorum tahminlerime göre 1 yaşında hemen hemen yada 14 aylık 15 aylık bile olmuş olabilir. Sorum şu kedim neredeyse 3 gündür yemek yemiyor yemek beğenmeme gibi bi olay yok çünkü et sucuk salam gibi şeyleri bile reddetti ( tavuklu yaş mama dahil) ayrıca normal davranışlarınıda sergilemiyor daha çok halsiz gibi ve 3 gündür zamanının çoğunu uyuyor gibi görünüyor okulda olduğum için çok iyi takip edemedim. Su içiyor ama sadece o kadar . Normalde karnını seversem hemen beni döver ısırır falan ama onu bile yapmıyor ellerimdeki yara izleri bile geçti. Ne yapıcağımı bilmiyorum ve fark ettiğim başka bir şey normalde poposunu kaşıdığımda yada sevdiğimde poposunu yukarı kaldırıyor normalde sevmediği bi haraket ve evet kedim dişi çiftleşme dönemi falan mi geldi hasta mı yoksa hamile mi acil cevap lütfen.( çok halsiz gibi bıraktığım yerde ekmek şeklinde duruyor)

6 CEVAP

CakilYavrukus

Yani yemiyorsa o kadar veterinere götürmek için neyi bekliyorsunuz aşıları varmıydı

Adnankara

ve hala daha sokakta yani arka bahçemde besliyorum straforlu kutulu bi ev yaptım orda uyuyor

HaydutveNazli

Yemek yememesi hayra alamet degil veterinere goturme imkanijiz varsa goturun. Kizginlikta az da olsa yerler

Adnankara

Yemediğini tam olarak bilmiyorum mama kabına dün değişiklik olsun diye sucuk ve et koymuştum akşam. Sabah yemiş ama hangi kedi yedi bilmiyorum benimkide olabilir bi başka kedi de olabilir.

cevizayaz

Yemek yememek, az yemek, halsizlik gibi belirtiler sadece yetkin kişiler tarafından tanı koyulabilir. Götürme imkanınız varsa veterinere götürmenizi tavsiye ederim. İmkanlar kisitliysa belediye veteriner hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

zeynandkekik

Lütfen bir kliniğe götürün, sokak kedisi olduğunu belirtirseniz indirimli ilgilenirler ama lütfen götürün, buradan kimse size yardımcı olamaz.