Kedim 3 Gündür Yemek Yemiyor Acil Cevap !!!

Adnankara

öncelikle merhaba bu soruyu görenler acil cevaplayabilir mi? Sokakta buldum kediyi ve 1 yıldır besliyorum tahminlerime göre 1 yaşında hemen hemen yada 14 aylık 15 aylık bile olmuş olabilir ve hala daha arka bahçemde besliyorum straforlarla falan güzel bi ev yaptım orda uyuyor. Sorum şu kedim neredeyse 3 gündür yemek yemiyor yemek beğenmeme gibi bi olay yok çünkü et sucuk salam gibi şeyleri bile reddetti ( tavuklu yaş mama dahil) ayrıca normal davranışlarınıda sergilemiyor daha çok halsiz gibi ve 3 gündür zamanının çoğunu uyuyor gibi görünüyor okulda olduğum için çok iyi takip edemedim. Su içiyor ama sadece o kadar . Normalde karnını seversem hemen beni döver ısırır falan ama onu bile yapmıyor ellerimdeki yara izleri bile geçti. Ne yapıcağımı bilmiyorum ve fark ettiğim başka bir şey normalde poposunu kaşıdığımda yada sevdiğimde poposunu yukarı kaldırıyor normalde sevmediği bi haraket ve evet kedim dişi çiftleşme dönemi falan mi geldi hasta mı yoksa hamile mi acil cevap lütfen.( çok halsiz gibi bıraktığım yerde ekmek şeklinde duruyor)

4 CEVAP

Havalarda soğuk gittiği için enfeksiyon veya üşütme olabilir. Kızgınlık döneminde yemek yememezlik yapmazlar boyle

Halsizlik ve yememe durumu arsa size tavsiyem bir veterinere götürün çünkü yemedikçe güçten düşecektir. Muhtemelen bir enfeksiyon gelismi olabilir. En azından antobiyotik vitamin ve serum verilebilir

Havalarda soğuk gittiği için enfeksiyon veya üşütme olabilir. Kızgınlık döneminde yemek yememezlik yapmazlar boyle