Köpeğimi Muğladan İstanbula Getirdim Stresli Acil Cevap Lazım

seral34

merhaba köpeğimi muğladan istanbula getirdim. 5 yaşında muğlada kendisi tasmasız ve bahçede yaşıyordu şimdi burda ise ev hayatı ve bahçeli bir eve geçiş yaptı. Evde birde french bulldog köpeğim var 6.5 aylık çok bir tepki olmadı aralarında sadece french bulldog köpeğim diğer köpeğimin ağzına yaklaşınca hırlıyor ama hemen ben müdahale edince duruyor. Kendisi 9 saat yolda geldi ve yolda baya stres oldu yoldan hemen veterinerimize geçtik kan röntgen ilaçlar vs bu gibi tettikler yapıldı. tuvalet konusunda büyük tuvaletini tutuyor küçüğü yaptı. Sürekli uyku halinde ve uyuyor sabah mamasını iştahlı yedi öğlen biraz yedi akşam hiç yemedi. ilaçlarını çok zor verdim. köpeğimi eski neşesine ve stresini nasıl yerine getirebilirim yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

seral34

birde diğer getirdiğim köpeğim regl şu anda

seral34

birde diğer getirdiğim köpeğim regl şu anda