Kedimin Cenesinde Sivilce Gibi Bir Kizariklik Var?

Seraserb

Merhabalar. 3 gun once kedimin cenesinde minik kabukumsu kir gibi bir iz vardi. Yedigi malt macunundan bulasti sandim. Silmek istedim izin vermedi. Bu sabah izin verdiginde kabugun altinda sivilce gibi bir kizariklik vardi. Temizledim. Ama foto cekemedim. Kedi besleyen arkadaslar rastladiniz mi boyle bir seye? Ne olabilir acaba?

1 CEVAP

emine64

Kedi aknesi olmuş olabilir benim kedimdede oldu plastik mama su kabı kullanıyorsanız ondan oluyor genelde sirkeyi su ile karıştırıp Pamukla tampon yapın hafif hafif silin