Lütfen Acil Bakin

Realbadvroken

Kedilerimi 4 günlüğüne arkadaşıma emanet edip şehir dışına çıkmak zorunda kaldım. İki kedim var erkek olan kısırlaştırma ameliyatı oldu yarın birinci haftası doluyor. Arkadaşım kuru mama yemediğini söyledi. Gelirken sevdiği yaş mamayı aldım yüzüne bile bakmadı tavuk eti verdim normalde çok sever hiçbisey yemedi ve evin bazı yerlerine kusmus mamayı kusmus ve kırmızı biseyler kan değil ama sanki salam yemiş gibi ameliyattan dolayı mı acaba

1 CEVAP

dilanbulent

Üstünden 1 hafta geçmiş normal değil böyle bir şey, başka bir şeyle de alakası olabilir. Veterinerinizi arayın danışın, bizim burdan herhangi bir şekilde yorum yapmamız mümkün değil ne yazık ki. Çok geçmiş olsun.