Proplan Hala Zararli Mi

Nrydiry

Proplan hakkinda bir ara zehirli toksik madde iceriyor diye haber cikmisti, hala oyle mi acaba, ailem tutturdu proplan alalim kedimize diye. Ben normalde exclusion ya da sanabelle kullaniyorum ve proplandan daha iyi icerige sahip olduklarini da biliyorum ama ailem onun daha iyi oldugunu one surerek ondan almak istiyorlar, hala zehirli mi bilginiz var mi bu konu hakkinda

2 CEVAP

Rikeha

Bu olay olduktan sonra içeriğini değiştirdiler diye biliyorum hatta bu sorun yüzünden ambalaj değişikliğine bile gittiler ben küçüklüğünden beri kullanıyorum bir sorunyaşamadım

Realbadvroken

Böbrek yetmezliği olduğunu öğrendim kedimde mamadan kaynaklı olabilirmis önermem alma