Yavru Kedim İçin Uygun Mama Önerisi Yaoarmısınız?

Merhaba, benim yavru kedim daha önceden ishaldi ve ishalden kurtuldu haşlanmış tavuk sayesinde ve kendi kuru mamasını yemiyor sadece tavuk yemek istiyor. Yaş mama yiyince tekrardan ishal sorunu ortaya çıkıyor. Kedimin yiyebileceği kaliteli ve hesaplı hoşuna gidecek kuru mama önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

5 CEVAP

Beydac

Hills ton balıklı kullanıyoruz biz. Yaş mamanın ishal yaptığını söylemişti veterinerimiz. Hala devam ederse animari aniflora probiyotik alıp verebilirsiniz

dilanbulent

Günümüzde ne yazık ki fiyat/performans diyebileceğimiz, uygun fiyatlı ama kaliteli mama kalmadı ne yazık ki. Eğer kaliteli mama istiyorsanız mecburen belirli bir bütçenin üstüne çıkmanız gerekiyor. Bütçeniz yetiyorsa Hills markasını önerebilirim...

MadamKahve

Belki taneleri büyük geliyordur. Suyla ıslatıp verebilirsiniz veya rondodan geçirip taneleri ufaltarak verebilirsiniz. Veterinerimiz tavsiyesiyle öyle yaparak kuru mamaya alıştırdık yavrumu

Tam ağzına göre küçük kuru maması var ayriyetten veteriner de kendisi bir mama verdi bunu deneyin diyerek ikisini de yemeye başladı. Veterinerin verdiği ağzına büyük geldiği için çok yemiyor ama diğer maması tam ağzına göre yemeye başladı cevaplarınız için teşekkür ederim. Nazlı oğlum yavaş yavaş alışıyor.