Mama Tavsiyesi

Toscana

Sokak canları için bu siteden aldığınız memnun kaldığınız . Severek yenen mama markası tavsiye edermisiniz . Teşekkürler

2 CEVAP

Coconutbey

Ben trendline almıştım beğendiler

tommyse

pronature ve ecanature kullanabilirsiniz özellikle pronature kullanıyorum pet shoptan açık olarak alıyorum*
la vital, mystic, reflex +, almaya çalışıyorum çok alta düşmüyorum zaten içeriğinde bir şey olmayan mamalar en azından içinde vitamin/mineral/taurin/karbonhidrat dengesine bakıyorum.

hiç bulamazsam bonnie alıyorum aşırı ucuz açık olarak 4-5 paket stokluyorum 2-3 kg oluyor. apartmanda olduğumdan büyük paketli mama alamıyorum ve öğrenciyim akşamdan akşama besleme yapabiliyorum. çok tatlı bi kızım var 4. katta oturuyoruz ta kapıma kadar çıkıyor. ve bir kaç anne uğruyor apartmanımızın arka bahçesine onlara bir yer yaptım eski tuvaletten çuvalladım falan umarım kullanıyorlardır. arada izliyorum geleni çok...

kesinlikle her kedi için garanti verebilirim. pronature, econature, mystic, la vital enjoy inanılmaz yeniyor onların açık halini bulamazsam elim bonnie ve paw paw dana etli ve kuzuluya gidiyor varsa balıklı kesinlikle renkli mama almayın renklendiriliyorlar. mamanın içindeki taurin oranına bakın ve mısır,buğday,posa, pancar gibi zımbırtıları minimum olsun :)