Kedimin Bağışıklığının Güçlenmesi İçin Ne Yapabilirim

LinaSutlac

merhaba 5 aylık scottish fold kedim var. veterinerimizin tavsiyesiyle gukozamin içeren hap veriyorum her gün. ve gimcat malt veriyorum Bağışıklığının ve kemiklerinin güçlenmesi için başka ne yapabilirim.

8 CEVAP

Mini2019

yeme diyetini çeşitlendirip hayvanlar için olan bağışıklık güçlendirici tabletlerden alabilrsiniz. Elanco'nun iyidir.

muratt_dgn

vet expert Vetexpert Vetomune bağışıklık güçlendirici kapsül kullanabilirsiniz biraz pahalı ama piyasada ki en iyi bağışıklık güçlendirici diyebilirim

Beydac

İmmune paste kullanabilirsiniz

Beydac

İmmune paste kullanabilirsiniz

Balimlilac

viyo immune veriyorum ben her hafta. Veteriner tavsiyesi ile. Ayrıca maltı her gün neden veriyorsunuz?

LinaSutlac

her gün malt vermiyorum glukozamin hap veriyorum

Tuanaalsk

Glukozamin hapı neden önerdi acaba benim oğluşum da scottish merak ettim

LinaSutlac

glukozamin eklem güçlendirmek için verilir