İç Ve Diş Parazit İlaçlarını Nerden Bulabilirim

Merhaba. Veterinere götürmeden evde ben yapmak istiyorum, hem daha hesaplı olur belki hemde kediler stres yapmaz. Güvenilir nerden alabilirim

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Hem iç hem de dış parazit ilaçlarının ense damlası formunda olanları var ve tüm veteriner kliniklerinde bulunuyor. Kliniklerden temin edip hem orijinalliğinden emin olarak, içiniz rahat bir şekilde kedilerinize uygulayabilir hem de kedilerinizin aşı karnelerine kaşeli olarak uygulamaları işletebilirsiniz. Ben yıllardır bu şekilde yapıyorum. Klinikler dışında hiçbir alışveriş platformuna güvenip de kedilerimin sağlıklarını tehlikeye atmam.

Bol patili günler dilerim.