Kedilerimi Su Pınarına Nasıl Alıştırırım?

Pasamm01

Kedilerime paslanmaz çelik ve kedilerimden biri biraz ürkek olduğu için musluk gibi akıtmayan bir su pınarı aldım fakat hiç ilgilenmediler. Kedilerimin hiç biri musluğa hevesli değiller. Sizce Nasıl alıştırmam gerekir? Su kaplarını kaldırdım ama ya hiç içmezlerse ordan?

2 CEVAP

Pasamm01

Bir tanesi içti diğer ikisi ilgilenmedi henüz. Belki de en iyisi onlara zaman tanımaktır. Cevabınız için teşekkürler

tommyse

musluk tipi beğenmiyorsa yine de akan su ilgilerini çekeceklerdir benim kedi 2 günde hemen alıştı. motor sesi yakını gidilince hissediliyor fakat aldırış etmedi. merak etmeyin bende kullanmaz sanıyordum mamasından çok su içiyor... ve sizinki çelik benim ki plastik yani daha sağlıklı sizinki. ben alıştırmak için bir şey yapmadım. onlar zaten meraklı merak edeceklerdir ve temiz akan su sürekli kendini yenileyen su kediniz alışacaktır.