Yardımcı Olur Musunuz

Elifinkedileri

Kedimi çok hastayken sokakta bulmuştum uzun süre tedavi oldu yaklaşık 1 yıldır bizimle resimlerde ilk ve son hali mevcut net yaşını bilmiyoruz 3 civarında olduğu tahmin ediliyor ön dişlerinin çoğu kırık mamayı arka dişleriyle kırıyor herşeyi beğenmiyor mama konusunda sıkıntı yaşatıyor pro choise yiyor sadece en seçiçi kedinin bile yediği mama vitamin ek besin ne olursa tavsiyelerinizi almak istiyorum biraz kendini toparlasa içim rahat edecek çok zayıf resmen kemikleri sayılıyor

8 CEVAP

ursaminor

@Breda, bu N&D gerçekten çok kilo aldırıyor ne yazık ki :/

Bizim kız da deli kilo aldı N&D mamanın ardından. (Az tahıllı morina balıklı portakallı olanı)
Ama N&D genel olarak çok seviliyor. Bunu da denemenizi tavsiye ederim.

deniz_berkan

çok güzel bir kediniz var gerçekten maşallah .. günlük vitamin takviyesi yapabilrsiniz gimcat multivitamin macunu günde 3-4 cm olarak , dr.clauders skin&hair tablet 1 adet ( günlük ). bunun dışında schesir,natuera,saphhire,gimcat yaş mama verebilirsiniz yaş mamalarda iyi toparlanmasına yardımcı oluyor.

Breda

Özür üstüne özür.. Zaten yazmışsınız kullandiginiz mamayi.. Kemikleri sayiliyor deyince hemen ayni durumdaydik diye atlamisim direkt kusura bakmayin.. Bizimki de cok seçiciydi bu arada.. Et tavuk balik yoğurt hic bisi yemiyordu.. Kuru mamayi değiştirdik sanki yemeye alisti simdi tavuk balik vs de yiyor.. Önceden yemiyordu

Tavuk eti veriyorum ben mama da yiyor masallahi var ama her gün yiyor tavuk etini siz çok vermeyin ama yerse kilo yapiyo bende sizin gibi kilo alır mi derdindeydim sonradan aşılarini yaptirdik duzeldi

Breda

Hangi mamayi kullaniyorsunuz.. Bizim kedimiz de cok zayifti ns kuzulu mamaya gectik.. Gercekten 2 ayda toparladi.

Breda

Nd kuzulu yanlış yazmışım..

DEMET92

vitamin vermelisiniz.
3 hafta boyunca sabahları 1 cc imuneks şurup akşamları 1 cc polivit şurup
arada probiyotik yoğurt yada ev yapımı yoğurt verebilirsiniz
işe yarıyacaktır.
mama olarak da şuan yediği mamaya N&D karıştırarak alıştırmaya çalışın. nd nin tahılsız olanından kullanırsanız daha iyi .

Elifinkedileri

Çok çok teşekkür ediyorum hepinize ilginiz için inşallah beğenir faydası olur