Hills Mama

Realbadvroken

Veteriner hekim Böbrek yetmezliği şüphesi olan kedime, hills k/d mama yemesi gerektiğini söyledi. Bugun ani bir kararla başka bir mama ile değiştirdi. Mamayı iptal etme şansımız yok Diğer kedim sağlıklı bir sıkıntısı yok hills k/d yi yemesinde bir sakınca var mı. Sağlıklı kediler için uygun mu

1 CEVAP

Rikeha

Reçeteli bir mama olduğu için sağlıklı bir kedinin yemesi önerilmez karaciğer yağlanması olan kedinin yağ oranı düşük mama kullanmak gerekir bol su tüketmeli ve egzersiz yaptırmalısınız