Nasıl Eğitebilirim?

esmadas

kedim ilk zamanlar öyle değildi fakat onunla gün içersinde oyun oynadıkça yaramazlıklari çoğaldı lavaboya zıplıyor sıvı sabun şişesini yalamaya çalışıyor kapıları kapatmak istemiyorum ama yemek yaparken masanın üstüne çıkıyor tezgaha gelmeye çalışıyor ocağa atlicak diye korkuyorum perdeleri mahvetti şu an 3 aylık büyüdükçe düzelir mi stor perde alsam engelleyebilir miyim bu huyunu?

1 CEVAP

Mini2019

Büyüdükçe düzelir. Ben mutfağı ve tuvaleti hep kapalı tutuyorum