Kullanabileceğim Kaç Puanım Var?

Boncul

Sürekli alışveriş ediyorum ama puanlarımı kullanamıyorum

2 CEVAP

Ebrarh

evet ya bu para puanlar nasıl kullanılıyor

GzdeAkbuz

Sol üstteki üç çizgiden profilinizin olduğu yere tıklayınca aşağı doğru para puanlarim seçeneği var ordan geçerli para puaninizin olup olmadigina bakabilirsiniz son kullanma tarihi yaziyor zaten sipariş ettiğiniz saatte bir sonraki gün aktif oluyor para puanlar
Ben çoğu zaman kullanamiyorum süresi dolmuş oluyor kedim tek kedi olunca malzemeler anca bitiyor ha bire sipariş veremedigim için boşa gidiyor anlacayaginiz petlebinin müşterilerine verdigi onem nedeniyle burayi başka siteden pahali olsa bile tercih ediyorum keske para puanlarin surelerini biz ayarlayabilseydik ya da bir sonraki siparişe kadar devam edebilse.