Sürekli Saldıran Kedi

alaskasya

Arkadaşlar merhaba, eylül ayında sokaktan yavru kedi sahiplendim. Sahiplendiğimde avuç kadardı o zamandan beri birlikteyiz fakat kedim aşırı hırçın asla kendini elletmiyor sürekli saldırıyor ve ısırıyor. Bu durum geçer sanmıştım ama büyüdükçe artıyor. Neden olabilir? Ne yapılabilir, yardım eder misiniz?

2 CEVAP

Mini2019

Bununla ilgili her hafta soru soruluyor. Forumda detaylı anlatılmıştı.
Eli oyuncak gibi kullanmamak lazım. Büyüdükçe alışkanlık halini alıyor.

alaskasya

Demek istediğim o değil sevmek için bile temas ettirmiyor temas etmeye çalıştığımızda bunu saldırı olarak algılıyor bu normal bir durum mu? Yanımızda büyüdü ama düzelmedi