Kedim Gözlerini Kısıyor

CIHAN0650

Merhaba kedim gözlerini kısmaya başladı neden yapıyor olabilir ?

4 CEVAP

ursaminor

Bu çok ama çoook normal bir hareket olduğundan size şunu sormak istiyorum; ne kadar sıklıkla yapıyor? Yani aşırı bir durum olduğundan mı sordunuz? Yoksa ilk defa mı dikkat ettiniz acaba?

Uykusu geldiğinde, gözünü kaşıdığında vs. hep kısarlar gözlerini kediler. Bazen tek göz kapalı dolaşabilirler o derece :)

CIHAN0650

Sanırım yeni farkettik dün sağ gözüydü bugünde sol göünü kısınca sorun olabileceğini düşündük

Bilgos

bu çookk normel birşey hatta sizde kedinize gözlerinizi kısarak bakın kedilerin dilinde bu senin yanında güvende hissediyorm demek oluyormuş(olabilir) :)

Bilgos

ama evet gözünde mantar enfeksiyon veya birşey kaçmışta olabilir eğer gözünü kaşımaya başladıysa veya gözü şişip,kızarıyor ise veterinere götürün.