Köpeğim Tam Olarak Hangi Cins Yardımcı Olur Musunuz?

ilkertnl18

Selamlar. Bugün yeni bir evlat sahiplendim. Bana getiren arkadaş daha bir kaç gün önce almış ancak hem kendi çocuklarının ufak hem de köpeğin ufak olması sebebiyle besleyememiş. Bana verirken cocker kırması olduğunu söyledi. Anladığım kadarıyla yaklaşık 1,5 aylık falan. Ama tam olarak cinsini bilmiyoruz bilen acaba yardım edebilir mi? Teşekkür ederim

3 CEVAP

aslihan_e

Ben Avustralya Çoban Köpeğine benzettim. Onların küçüklerine Minyatür Amerikan Çoban Köpeği deniyor. Buna benzer

aslihan_e

Pardon minyatür amerikan çoban köpeği konusunda bilgi yanlışlığı yaptım. Dediğim gibi Avustralya Çoban Köpeği yavrusuna benzettim ben.

ilkertnl18

Teşekkürler