Kedim Yemek Yemiyor Ve Sürekli Kusuyor

serife0altk

Cuma sabah erken saatlerde bunu yapmaya başladı. Ve sürekli yatıyor, normalde çok hareketli bir kedi ama cuma sabahtan beri hiç kıpırdamıyor öylece yatıyor cuma evde değilim hafta sonları hayvan hastaneleri kapalı oluyor.
Cuma günü hiç su içmemiş dün zorla su içirdim ve biraz yaş mama suyu içirdim 5 dakika sonra yine kustu yediğini kusuyor ve sabahları midesi boş olmasına rağmen kusuyor

4 CEVAP

aslihan_e

Gençlik hastalığı olması yüksek ihtimal, 7/24 açık veteriner bulup götürmelisiniz. Karma aşısı var mıydı? En son ne zaman iç parazit için ilaç aldı?

Mini2019

Muhtemelen bir tıkanıklık olabilir. Viral bir atak da olabilir. Her şey olabilir. Acilen biyokimya bakılmalı. Acilen bir veteriner bulmalısınız.

zeynandkekik

Merhaba, çok geçmiş olsun, yabancı cisim de yutmuş olabilir, başka bir sebebi de olabilir, önerim; acilen bir kliniğe götürmeniz ve her ihtimali değerlendirmeleri.

zeynandkekik

Merhaba, çok geçmiş olsun, yabancı cisim de yutmuş olabilir, başka bir sebebi de olabilir, önerim; acilen bir kliniğe götürmeniz ve her ihtimali değerlendirmeleri.