Yaş Mama Önerisi

Realbadvroken

Arkadaşlar kedimde böbrek yetmezliği şüphesi var karaciğer yağlanması var ekstradan.bu yüzden yaş mama vericeksem en kalitelisi olsun istiyorum diğer kedim sağlıklı ikisininde sevebileceği kaliteli bir yaş mama önerir misiniz veterinerimiz sadece kuru mama markası önermişti. Ve bir çok sitedeki satıcı sahte veya tarihi geçmiş ürün yolluyor güvenilir bir satıcı da önerir misiniz

2 CEVAP

GzdeAkbuz

Bozita, Nutri Feline, wildfull, mera, advance, kito, nd, acana, orijen, naturea, optimeal, me o, gimcat, schesir, miamor, plaisir, beaphar,
Mar.ka.ma.ma , pet.zz.sh.op , pe.tb.u.rada , ko.lay.ma.ma , ev.ine.ma ma , pe.ti.bom, zo.ope.tsh.op , pe.ti.mc.e , vo.li.pet , ev cil.al , pet.ihti.yac , pe.t.gro.ss , zo.o.pet

Karaciğer problemleri varsa yaş mamayı evde kendiniz yapmanızı öneririm hem ihtiyacı olan vitaminleride içine kendiniz ekleyebilirsiniz,
En iyi mama kendinin yaptığındır, Dışardakilerin içine ne koydukları belli değil :)