Sokak Kedilerim İçin Isınma Önerisi

Vejnurs

Herkese merhaba benim havalar soğudukça stres seviyem artmaya başladı sokaktaki canları düşünmeden edemiyorum hepsine yetememek çok üzücü evimin yakınlarında 3 tane beslediğim 5-6 aylık kedim var ev yapmıştım kartondan onlara çöpe atmışlar kıyamıyorum havalar soğuyor nasıl yapabilirim ne önerirsiniz

1 CEVAP

Soğuk hava şartları malesef ki sokak hayvanları için çok kötü bir durum, yuva içi ısısını koruması ve sıcak olması için naylon bir yuva yapmalısınız ki sera etkisi yaratsın hava almayacak şekilde kalın naylondan yuva yapar içinde 1 tane mutfak mumu yakarsanız içerisi sıcak olacaktır ancak bu durum kediler içinde tehlikeli olabiliyor, bütçeniz varsa soğuk havalar için özel yuvalar var onlara bakmanızı tavsiye ederim, herkese iyi formlar.