Naturea Hiçbir Yerde Yok?

yaseminece

Mamageliyor sitesinde var görünüyor fakat ödeme sayfasında teknik bi sıkıntı var sanırım alamıyorum.Diğer sitelerde de stokta yok yazıyor.Neden durum böyle hiçbir yerde yok acaba? 2kg lık somonlu olanından kullanıyorduk.

5 CEVAP

ursaminor

Sanırım öngördüğüm şey yavaş yavaş gerçekleşiyor :/

Sırayla ithal mamalar pörtlüyor. Yenileri gelmiyor... Gelemiyor. Gelse de bakalım kaç TL olacak. 1EUR olmuş kaç lira :/

aleyn

*************da 7 kg lık olanı var son kullanım tarihi sorup alabilirsiniz.

aleyn

ursaminore katılıyorum doviz yukselişine bağlı mama fiyatları da yükseliyor, bu yuzden getirmiyor da olabilirler..

yaseminece

İçim rahat verebildiğim tek mamaydı kısır oğluma,yerini hangi mamayla doldurabileceğimi inanın bilmiyorum :D

aleyn

bu 7 kglık olan bi süre idare eder belki o zamana kadar da tekrar stoklara düşmüş olur..