Kedim Beni Seviyor Mu?

Berfin33

Merhaba kedimi sahipleneli henüz 1 ay oldu ama bu süre zarfında biz onu fazlasıyla sevdik ve bağlandık bugün karşı komşuma göstermek için kucağıma alıp dış kapıya yaklaştığımda kucağımdan içeri doğru atlamaya çalıştı o kadar korktu ki titredi resmen bende hemen tabi içeri götürüp sevdim bu eve ve bize alıştığını mı gösterir? Ev içerisinde ayrıca sürekli beni takip ediyor sabahları yatağımıza atlayıp erken saatte bizi burnunu yüzümüze sürterek uyandırıyor çoğu zaman bizden ayrı uyuyor ama arada sırada ayak ucumuza veya baza başlığına da geliyor alışmasını ve sevmesini çok istiyoruz

1 CEVAP

Coconutbey

Seviyordur o korktuğu için kaçmıştır kediler genellikle yabancı misafirlerden korkuyorlar