Dışa Açılan Pet Tülünden Kedi Sinekliği Yorumlarınız?

Minminik

MErhaba,
Daha önce file yaptırmıştım ama söküp çıkartması zor oluyordu, şimdi anlaştım sineklik dışa açılan pet tülünden(gördüm bıçakla bile kesilmiyor, çelik değil) ama dışa açılan ve klitli yaptırıyorum lakin burada birazbakınca herkes içe açılanın güvenli olduğundan bahsetmiş. üreticide %100 güvenli değil camı açık bırakıp(tabki sineklik kilitli şekilde) odada kediyi yalnız bırakmayın dedi ama çok önemsememiştim filede bir sorun yaşamadığımız için şimdi aklıma takıldı;

dışa açılık pet tülünden sineklik kullanan var mı varsa yorumlarınız nelerdir avantajları dezavantajları?

1 CEVAP

Eliflokummm

Biz de de var evet pet tülü olarak geçiyor dışa açılıyor penceremize uymadığı için içe açılan türden yaptiramadik ama kilit taktırdım ben bütün yaz pencerelerimiz açıktı ama yine temkinli davrandık uzun süre başıboş bırakmadık hayvanı dikkat ettik