Köpeğim Toy Poodle Mı?

Merhaba herkese,
Bir dost sahiplendim. Fakat ırkından tam emin olamadım. Görseli yüklüyorum anlayan varsa bir cevap verebilirse, çok sevinirim.
Soruyorum çünkü ırka özel mama veriyorum ve bir sorun olsun istemiyorum. Çiftleştireceğim zamanda aynı şekilde olduğu için. Böyle sorular sorulduğunda incelediğim kadarıyla çok linç edilmiş insanlar var. Bu duruma düşmek istemediğim için açıklamasını yaptım.
Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

giizeeem

Çok tatlıymış köpeğiniz. Maltipoo ya benzettim ben, safkan toy poodle gibi durmuyor. Bilir kişi değilim bu arada veterinere danışsanız kesin cevap verir.

Toy poodlelar daha kıvırcık diye biliyorum ben maltese ve poodle karışımı maltipoo olduğunu düşünüyorum