Royal Canin Fit Maması

Realbadvroken

Kullanan var mı içeriği vs nasıl sizce kısır kedi için uygun mu

2 CEVAP

Ecem34

Yurt dışından geldiği için taze olmuyor genelde. Kito tavsiye ederim

tommyse

klasik rc içeriği kedinizi belli bir yere kadar getirir ancak yeterli gelmeyebilir protein açısından
royal caninle hemen hemen aynı fiyata sahip içeri olarak daha iyi mamalar var bakmanızı tavsiye ederim...

hayvansal proteinin yüksek ya da en azından tahıl oranından yüksek mamalar seçelim ki kedilerimiz yeterli proteinleri vücutlarına katabilsin...